Uitslagen & programma

Uitslagen & programma



Datum Tijd Thuis Uit Type Uitslag Info
03 sep 19.30 K.F.C. Putte GEW. RESERVEN K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co 2-2
04 sep 14.00 K.F.C. Walem GEW. RESERVEN K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co 0-6
11 sep 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B K. Rumst SK GEW. RESERVEN A co 0-5
11 sep 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B KV Bonheiden GEW. RESERVEN B co 1-7
18 sep 15.00 Zenn. Hombeek GEW. RESERVEN A K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co 9-1
18 sep 15.00 K.SC Mechelen GEW. RESERVEN A K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co 5-0
25 sep 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B Sporting Club Duffel GEW. RESERVEN A co 3-5
25 sep 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B K.S.K. Wavria GEW. RESERVEN A co 0-5
02 okt 14.00 FC Oppuurs GEW. RESERVEN C K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co 4-1
02 okt 15.00 Leest United GEW. RESERVEN K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co 5-0
09 okt 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B SV Grasheide GEW. RESERVEN A co 0-4
09 okt 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B KFC Katelijne GEW. RESERVEN co 1-7
15 okt 20.00 KFC.Muizen GEW. RESERVEN A K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co 5-0
16 okt 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B K. Rumst SK GEW. RESERVEN B co 1-1
23 okt 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B K. Reet SK GEW. RESERVEN A co 0-5
23 okt 15.00 KSV Schriek GEW. RESERVEN K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co 6-1
30 okt 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B KV Bonheiden GEW. RESERVEN A co 3-5
30 okt 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B FC Oxford Hemiksem GEW. RESERVEN co 1-11
06 nov 14.30 RB Elzestraat GEW. RESERVEN K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co 5-0
06 nov 14.30 SK Peulis GEW. RESERVEN B K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co 4-1
13 nov 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B SK Peulis GEW. RESERVEN A co -
13 nov 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B K. BO Beerzel FC GEW. RESERVEN B co 4-2
19 nov 20.00 SV Grasheide GEW. RESERVEN B K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co 2-3
20 nov 11.00 Heffen SK GEW. RESERVEN K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
27 nov 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B VC Rijmenam GEW. RESERVEN co -
27 nov 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B KFC.Muizen GEW. RESERVEN B co 2-1
04 dec 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B K.F.C. Walem GEW. RESERVEN co -
04 dec 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B K.F.C. Putte GEW. RESERVEN co -
08 jan 14.30 K. Rumst SK GEW. RESERVEN A K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
08 jan 14.30 KV Bonheiden GEW. RESERVEN B K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
15 jan 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B Zenn. Hombeek GEW. RESERVEN A co -
15 jan 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B K.SC Mechelen GEW. RESERVEN A co -
21 jan 20.00 K.S.K. Wavria GEW. RESERVEN A K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
22 jan 14.30 Sporting Club Duffel GEW. RESERVEN A K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
29 jan 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B Leest United GEW. RESERVEN co -
29 jan 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B FC Oppuurs GEW. RESERVEN C co -
04 feb 20.00 SV Grasheide GEW. RESERVEN A K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
05 feb 14.00 KFC Katelijne GEW. RESERVEN K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
12 feb 13.00 K. Rumst SK GEW. RESERVEN B K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
12 feb 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B KFC.Muizen GEW. RESERVEN A co -
19 feb 15.00 K. Reet SK GEW. RESERVEN A K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
19 feb 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B KSV Schriek GEW. RESERVEN co -
05 mrt 14.30 KV Bonheiden GEW. RESERVEN A K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
05 mrt 14.30 FC Oxford Hemiksem GEW. RESERVEN K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
12 mrt 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B RB Elzestraat GEW. RESERVEN co -
12 mrt 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B SK Peulis GEW. RESERVEN B co -
18 mrt 20.00 K. BO Beerzel FC GEW. RESERVEN B K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
19 mrt 14.30 SK Peulis GEW. RESERVEN A K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
26 mrt 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B Heffen SK GEW. RESERVEN co -
26 mrt 15.00 K.VV Duffel GEW. RESERVEN B SV Grasheide GEW. RESERVEN B co -
01 apr 20.00 KFC.Muizen GEW. RESERVEN B K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
02 apr 15.00 VC Rijmenam GEW. RESERVEN K.VV Duffel GEW. RESERVEN B co -
Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!